KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14543191
nr 1454 3191
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Egypten. Signerad. Mixed media / collage, Blandteknik, bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:59:25
12/3 18:44:00
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén